Cześć, nazywam się Rafał Panas

Rafał Panas

Fot. Bartek Żurawski

Wiedza nie da Ci prawdziwej siły. Moc zyskasz dopiero dzięki działaniu.                                      Kiedy połączysz wiedzę z działaniem, możesz skutecznie zmienić swoje życie na lepsze!

Dlatego na Motywacja Do znajdziesz  wiedzę, której nie dają w szkole:

⇒ metody sprawdzone przez badaczy i praktyków. Wybierz te, które Cie przekonują i pasują do Twojego stylu życia. Większość z nich przetestowałem na sobie.

⇒ wskazówki, jak tworzyć dobre nawyki oraz znaleźć czas, energię i inne potrzebne środki, żeby zajmować się sprawami, które są dla Ciebie najważniejsze na świecie i nadają sens Twojemu życiu

⇒ sposoby dzięki, którym będziesz coraz skuteczniejszy w pracy, a w życiu prywatnym szczęśliwszy. Po prostu lepszym człowiekiem.

Podpowiem Ci również, jak zastosować tą wiedzę w praktyce, w codziennym życiu. Chcę, żebyś dzięki Motywacja Do rzeczywiście miał szanse na zmianę!

Sam kocham życie mniej zwyczajne. Przebiegłem maraton, zorganizowałem wyprawę do serca Borneo, byłem cenionym dziennikarzem, teraz doradzam w sprawach komunikacji. Przez lata zbierałem wiedzę i doświadczenia o tym, jak być lepszym człowiekiem. Latem 2015 roku poczułem, że przyszła pora podzielić się nimi na blogu Motywacja Do (tutaj trochę więcej o mnie na Wikipedii).

Nie jestem „guru”, ani mówcą motywacyjnym. Nie pozjadałem wszystkich rozumów. Nie będę sprzedawał Ci tanich porad, motywacyjnego bełkotu, super garnków i kołder 😉

Nie obiecam, że od jutra będziesz piękny, bogaty i sławny. Taka zmiana nie jest możliwa. Jeśli razem wyruszymy w drogę czeka nas dużo wysiłku. Jednak gorąco wierzę, że warto założyć wygodne buty i podwinąć rękawy!

Na MotywacjaDo dowiesz się, co robić, żeby chciało się chcieć. Każdy z nas ma 24 godziny na dobę. To mamy wspólnego z Beyonce (jak zauważyła Sara Paterson). Chcę żebyś dobrze wykorzystał ten czas, żył pełną piersią, zmieniał siebie i świat na lepsze.

Dobrego dnia!

                  Rafał Panas

Nie wszystkie metody sprawdzą się u każdej osoby. Jeśli masz inne doświadczenia lub się ze mną nie zgadzasz, napisz: kontakt@motywacjado.pl.  Jeśli pomogłem, pisz tym bardziej 🙂

Chętnie odpowiem na każde pytanie, pomogę znaleźć odpowiedź na problemy, które Cie gnębią.

Teraz sprawdź co nowego słychać na blogu Motywacja Do – kliknij na logo!

motywacja do